Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

O firmie

Kreatywni ludzie. Sprawdzona jakość.

O Firmie

Meble na start jest doświadczonym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które cieszy się dużym gronem zadowolonych klientów.

Od początku swej działalności rozszerzamy asortyment, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta.

co robimy

Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych, szaf przesuwnych oraz mebli łazienkowych. Meble wykonane z najwyższej jakości dostępnych materiałów.

Firma zapewnia całkowitą i pełną obsługę związaną z pomiarem, projektem, dowozem oraz montażem mebli

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Meble na wymiar
www.meblewawa.pl

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia? Dlaczego nam powierzyć wykonanie mebli?

 • Projektanci

  Pracują dla nas najlepsi projektanci mebli, aby stworzyć Twoje wymarzone meble kuchenne. Zawsze gotowi na nowe wyzwania! Doskonale doradzą co i jak należy zaprojektować, aby kuchnia była funkcjonalna, a zarazem piękna !!!

 • Doświadczeni pracownicy

  Doświadczony i zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników to pewna droga do najwyższej jakości produktów końcowych. Nasi pracownicy potrafią wykonać najbardziej skomplikowane zamówienia. Nie boimy się fantazji naszych projektantów :)

 • Park maszynowy

  Meble na START to ciągły rozwój. Staramy się nadążać za nowymi trendami w projektowaniu mebli i cały czas rozwijamy nasz park maszynowy, aby niemożliwe stało się możliwe. Dzięki odpowiednim narzędziom wykonamy każde zlecenie!

 • Sprawdzeni dostawcy

  Używamy sprawdzonych materiałów do produkcji mebli. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam wyeliminować wadliwe półprodukty i zastąpić je pełnowartościowymi zamiennikami. Zdobyte kontakty z dostawcami owocują możliwie najniższymi cenami naszych wyrobów.

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek:
6:00 - 22:00
Sobota:
6:00-22:00
Niedziela:
Po wcześniejszym kontakcie

kontakt z nami

Phone:
604 725 638
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma

Stolarnia
Radomsko