Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

O firmie

Kreatywni ludzie. Sprawdzona jakość.

O Firmie

Nasz zakład jest doświadczonym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które cieszy się dużym gronem zadowolonych klientów.

Od początku swej działalności rozszerzamy asortyment, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta.

co robimy

Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych, szaf przesuwnych oraz mebli łazienkowych. Meble wykonane z najwyższej jakości dostępnych materiałów.

Firma zapewnia całkowitą i pełną obsługę związaną z pomiarem, projektem, dowozem oraz montażem mebli

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Meble na wymiar
www.meblewawa.pl

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia? Dlaczego nam powierzyć wykonanie mebli?

 • Projektanci

  Pracują dla nas najlepsi projektanci mebli, aby stworzyć Twoje wymarzone meble kuchenne. Zawsze gotowi na nowe wyzwania! Doskonale doradzą co i jak należy zaprojektować, aby kuchnia była funkcjonalna, a zarazem piękna !!!

 • Doświadczeni pracownicy

  Doświadczony i zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników to pewna droga do najwyższej jakości produktów końcowych. Nasi pracownicy potrafią wykonać najbardziej skomplikowane zamówienia. Nie boimy się fantazji naszych projektantów :)

 • Park maszynowy

  Staramy się nadążać za nowymi trendami w projektowaniu mebli i cały czas rozwijamy nasz park maszynowy, aby niemożliwe stało się możliwe. Dzięki odpowiednim narzędziom wykonamy każde zlecenie!

 • Sprawdzeni dostawcy

  Używamy sprawdzonych materiałów do produkcji mebli. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam wyeliminować wadliwe półprodukty i zastąpić je pełnowartościowymi zamiennikami. Zdobyte kontakty z dostawcami owocują możliwie najniższymi cenami naszych wyrobów.

kontakt z nami w warszawie

Pomiary, wyceny, doradztwo u klienta

Tel. kom.:
604 725 638
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny pracy w warszawie

Poniedziałek - Piątek:
6:00 - 22:00
Sobota:
6:00-22:00
Niedziela:
Po wcześniejszym kontakcie

Firma

Siedziba firmy
Meb-Kuch Marek Knaś,
97-500 Radomsko, ul. Obr. Westerplatte 3
NIP
7721808374 Regon
100874138